Obchodní zástupce / obchodní manažer 60 000 - 70 000 Kč

Sídlo společnosti
Velflíkova 1428/4, 16000, Praha 6
Stabilní rodinná společnost s vlastní výrobou, realizací a zázemím pro realizaci projektů. Jsme na trhu již od roku 2005. Patříme mezi inovátory a leadery v technických řešeních pro moderní výuku. Máme celou řadu inovativních řešení a našim klientům nabízíme špičkovou kvalitu od nalezení vhodné varianty, zajištění financí z EU/národních projektů, přes implementaci a školení. Mezi naše produkty patří unikání venkovní "ostrovní" učebna a řada řešení jako jsou pojezdy pro interaktivní techniku, různé tipy nabíjecích skříní a multifunkčních stolů.

Náplň práce

  • vedení obchodních schůzek
  • komunikace s klienty osobně i na telefonu
  • vytváření nabídek a objednávek v interním IS
  • pracovat se CRM a databázemi
  • podílet se na tvorbě marketingových strategií a spolupracovat s ostatními členy v týmu
  • zastupovat firmu na konferencích
  • udržovat a prohlubovat vztahy se stávajícími klienty
  • vedení běžné administrativy - práce s kancelářskými programy
  • vyhledávat a rozvíjet nové obchodní příležitosti

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • orientace v moderních technologiích a chuť učit se novému
  • výhodou orientace v oblasti ergonomie pracovního prostředí
  • přehled o změnách probíhajících v oblasti vzdělávání dětí a žáků
  • orientaci se ve výkresové dokumentaci, produktových listech a schopnost hledat pro zákazníka optimální řešení na jeho potřeby, dispozice tříd a podobně
  • schopnost pracovat v týmu v rámci firmy v kombinaci se samostatností a efektivitou při jednání s řediteli a zástupci zřizovatelů škol
  •  schopnost dosahovat skvělých výsledků a dotahování prodeje a projektů do konce
  • schopnost vyřídít objednávku ve velikosti od 10 tabletů až po vybudování nové učebny
  • schopnost mít sebevědomí, a přitom umět s klienty jednat s respektem a pokorou
  • ochotu zorientovat se ve firemním informačním systému, chuť získat přehled o možnostech financování inovací školních prostředí z EU i národních zdrojů
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat vzhledem k cestovatelské povaze této pozice

Co Vám práci u nás usnadní?

  • zkušenosti s technickým a projektovým prodejem alespoň 3 roky
  • radost z komunikace s lidmi, schopnost jednat s řediteli škol a se zástupci zřizovatelů
  • schopnost hledat ve prospěch zákazníka nové řešení a synergie
  • shopnost být zákazníkovi partnerem, který je proaktivní a dodržuje své slovo
  • schopnost pracovat na více projektech a podílení se na hledání nejlepšího řešení ve prospěch zákazníka
  • realizace našich vlastních projektů jako je Otevřený mlýn, kdy provozujeme školku, vzdělávací centrum, moderní maker space dílnu a místo pro setkávání ředitelů a inovátorů ve vzdělávání

Nabízíme

  • finanční ohodnocení přímo závislé na zkušenostech a výsledcích
  • po roce práce na dobu neurčitou
  • zázemí firmy, která má silnou pozici a jedinečnou na trhu a mnoho spokojených zákazníků
  • k dispozici budete mít firemní auto - a to i k soukromým účelům
  • zaškolení a podpora celého týmu a to nejen v rámci zkušební doby
  • flexibilní pracovní doba
  • 3 dny osobního volna navíc nad rámec řádné dovolené
  • prostor pro seberealizaci - s techniky, projektanty, řediteli, inovátory, …
  • možnost vzdělávání se
  • možnost využití našeho vzdělávacího centra Otevřený mlýn pro kroužky pro Vaše děti, oslavy a setkání s přáteli a v rámci našich firemních setkání
  • prostředí bez korporátních pravidel

Další informace

Publikováno
9. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
60 000 - 70 000 Kč
Místo práce
Unhošť
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Markéta Vaněčková
Mobil