Pracovník / pracovnice turistického informačního centra - průvodce / průvodkyně

Sídlo společnosti
Divadelní 1365/4, 58601, Jihlava

Jsme příspěvková organizace statutárního města Jihlavy propojující roli kulturní a destinační agentury.

Úkolem pracovníka turistického informačního centra je zajistit jeho provoz a poskytovat komplexní informační servis a poradenství místním občanům a návštěvníkům regionu nebo turistické oblasti o všech službách souvisejících s cestovním ruchem. A průvodcovská činnost na provozech Brány Jihlavy a na procházkových trasách po městě.

Náplň práce:
• poskytování informačních služeb turistům a návštěvníkům TIC
• správa webových stránek, aktualizace kalendáře akcí a seznamu turistických objektů, ubytovatelů apod.
• administrativní práce spojená s provozem TIC
• zprostředkování prodeje vstupenek, prodej suvenýrů a propagačních předmětů
• doplňování propagačních materiálů
• průvodcovská činnost (zajištění prohlídek po městě v rámci pravidelných procházek a prohlídek, zajištění prohlídek pro jednotlivce a skupiny)
• udržování atraktivního prostoru provozovny

Požadujeme:
• SŠ vzdělání ukončené maturitou (ideálně zaměřené na cestovní ruch, ale není podmínkou), vhodné i pro absolventy
• aktivní znalost AJ nebo NJ
• orientaci v prostředí internetu, PC – MS Word a MS Excel
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• ochotu vzdělávat se, samostatnost, spolehlivost
• znalost města Jihlavy a jeho okolí

Výhodou:
• dobrá znalost regionálního prostředí, kultury a historie Jihlavska
• zkušenost s podobnou prací v jiném TIC nebo v dalších organizacích zabývajících se cestovním ruchem

Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou (plný úvazek – 40 hodin týdně, pevná pracovní doba)
• 25 dnů dovolené ročně
• příplatek na stravování
• 3 dny zdravotního volna („sick days“)
• práci v energickém a přátelském kolektivu

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (předpoklad zařazení do 9. platové třídy), osobní příplatek.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete níže uvedené podklady do 31. 7. 2024 na e-mail: nadezda.zelena@branajihlavy.cz:
1) stručný motivační dopis
2) strukturovaný životopis uchazeče s adresou, kontaktním telefonem a e-mailem
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Bližší informace o této pozici poskytne Bc. Naděžda Zelená, DiS., vedoucí TIC.

Kontakt:
Brána Jihlavy, příspěvková organizace
Bc. Naděžda Zelená, DiS.
vedoucí turistického informačního centra
+420 739 680 001
nadezda.zelena@branajihlavy.cz
www.branajihlavy.cz; www.dojihlavy.cz

Informace

Publikováno
4. 7. 2024
Pracovní vztah
Hlavní pracovní poměr
Místo práce
Stříbrný dům, Masarykovo náměstí 21, Jihlava
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Bc. Naděžda Zelená, Dis.
Mobil