Řidič Mercedes Benz Atego 15 t, popř. s přívěsem 3,5 t (ČR-Švýcarko)

Sídlo společnosti
Hudcova 532/78b, 61200, Brno
Jsme malá rodinná firma s 18 zaměstnanci z toho 12 řidičů (10 vozidel). Udržujeme tuto malou velikost firmy, aby byl osobní přístup ke všem zaměstnancům.

Náplň práce

  • jedná se o sběrné zásilky mezi ČR a Švýcarskem
  • řidiči jezdí od pondělí nebo úterý do pátku nebo soboty
  • po cestě do Švýcarska 1-4 nakládky v ČR, v CH 4-6 vykládek a 3-5 nakládek zpět
  • veškerá vozidla se vrací každý týden na víkend do sídla firmy v Brně – Medlánkách
  • 1x za 14 dnů v pondělí rozvoz/svoz po Moravě a návrat na firmu a 1x za 14 dnů v pondělí volno a odjezd do Švýcarska v úterý
  • možno si brát každý pátý týden volno (dle přesčasů)

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • ŘP sk. C vč. profesního průkazu
  • praxe min. 2 roky
  • ŘP sk. C+E vítán, po zkušební době je nutné dodělání C+E (platí zaměstnavatel)
  • čistý rejstřík trestů

Nabízíme

  • nadpracované přesčasy si rozhoduje každý řidič sám, zda chce proplatit nebo vybrat v podobě náhradního volna
  • mzdy i stravné vždy v termínu (po celých 29 let)
  • na konci roku 13. plat dle celoročního hodnocení řidiče
  • v létě firemní víkend s rodinami (letos byl i let horkovzdušným balónem), na konci roku vánoční večírek

Mzdové ohodnocení: 50 000 - 70 000 Kč/měsíc vč. stravného (dle km, hodin a zda na solo nebo s přívěsem)

Publikováno
27. 6. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
50 000 - 70 000 Kč
Místo práce
Brno-Medlánky - Švýcarsko
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Pavel Ježek
Telefon