Rozvozový řidič vozidla Mercedes Atego/Actros sk. C (každé pondělí) - brigáda

Sídlo společnosti
Hudcova 532/78b, 61200, Brno
Jsme malá rodinná firma s 18 zaměstnanci z toho 12 řidičů (10 vozidel). Udržujeme tuto malou velikost firmy, aby byl osobní přístup ke všem zaměstnancům.

Náplň práce

  • brigáda každé pondělí na "Dohodu o provedení práce" (v případě zájmu i v úterý)
  • odjezdy ráno v 5:00-7:00 hod. z Brna-Medlánek po Moravě, popř. Východní Čechy. Návraty 15:00-18:00 hod. dle dohody.
  • během dnes 3-5 vykládek/nakládek

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • ŘP sk. C vč. profesního průkazu, sk. C+E vítána

Vhodné i pro aktivní důchodce.

Nabízíme

  • mzdy i stravné vždy v termínu (po celých 29 let)
  • na konci roku 13. plat dle celoročního hodnocení řidiče
  • v létě firemní víkend s rodinami (letos byl i let horkovzdušným balónem), na konci roku vánoční večírek

Hrubá mzda 180 / 250 Kč/hod. (dle ŘP: C/CE)

Publikováno
27. 6. 2024
Pracovní vztah
Brigáda/Praxe/Stáž
Mzdové ohodnocení
za hodinu 180 - 250 Kč
Místo práce
Brno - Medlánky a celá Morava
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Pavel Ježek
Telefon