Provozní elektrikář - Mechanik měření a regulace - vhodné i pro absolventy

Sídlo společnosti
1. máje 823, 75661, Rožnov pod Radhoštěm
Společnost se zabývá výrobou, distribucí a prodejem energetických medií a služeb v oblasti elektrické energie, tepelné energie, technických plynů a vodního hospodářství. V současné době věnuje společnost ENERGOAQUA, a.s. nemalou pozornost rovněž developerské činnosti a revitalizaci objektů uvolněných jinými společnostmi s cílem jejich dalšího využití ať už pro vlastní potřebu, pro účely pronájmu či prodeje dalším výrobním subjektům, nebo pro výstavbu a rozvoj bytové a občanské vybavenosti.

Náplň práce

  • provádění odborných servisních prací na systémech MaR
  • instalace nových měřicích a regulačních zařízení a systémů
  • údržba a opravy stávajících měřicích a regulačních zařízení a systémů
  • diagnostikování poruch a následná oprava zařízení
  • nastavování a kalibrace měřicích a regulačních zařízení a systémů
  • spolupráce s dalšími odděleními při řešení problémů
  • dodržování bezpečnostních standardů a postupů při práci s elektrickými a mechanickými zařízeními

Požadujeme

  • SOU / SŠ vzdělání technického směru - Mechanik měření a regulace, Elektromechanik apod.
  • odborná způsobilost dle nařízení vlády 194/2022 Sb., dřívější vyhlášky 50/78Sb
  • zkušenost s montáží, údržbou a opravami zařízení pro měření a regulaci
  • znalost měřicích technologií a principů regulace
  • zkušenost s laděním a nastavováním měřicích a regulačních zařízení
  • schopnost číst a interpretovat technické nákresy a plány

Nabízíme

  • stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • osobní ohodnocení
  • měsíční a roční prémie
  • příspěvek na stravování
  • příspěvky na zájmové aktivity a tábory dětí
  • příspěvek na rekreace
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování
  • dovolená navíc
  • zvláštní prémie

Publikováno
25. 6. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
25 000 - 38 000 Kč
Místo práce
Rožnov pod Radhoštěm
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Ing. Nikola Hanušová
Telefon