Odborný ekonom v energetice (m/ž)

Sídlo společnosti
1. máje 823, 75661, Rožnov pod Radhoštěm
Společnost se zabývá výrobou, distribucí a prodejem energetických medií a služeb v oblasti elektrické energie, tepelné energie, technických plynů a vodního hospodářství. V současné době věnuje společnost ENERGOAQUA, a.s. nemalou pozornost rovněž developerské činnosti a revitalizaci objektů uvolněných jinými společnostmi s cílem jejich dalšího využití ať už pro vlastní potřebu, pro účely pronájmu či prodeje dalším výrobním subjektům, nebo pro výstavbu a rozvoj bytové a občanské vybavenosti.

Hledáme Odborného ekonoma v energetice, který se připojí k našemu týmu a bude mít klíčovou roli při plánování a realizaci investičních projektů v energetickém sektoru. Praxi uvítáme, není však podmínkou.

Náplň práce

  • vytváření a sledování rozpočtů a plánů investic v energetickém sektoru
  • provádění finanční analýzy projektů v energetice a příprava investičních analýz
  • vypracování finančních zpráv a prezentace výsledků analýz a investičních projektů managementu
  • sledování a posouzení legislativních změn a vývoje na trhu s energiemi, včetně změn v daňových a regulativních předpisech
  • zpracování podkladů pro měsíční a roční fakturace
  • příprava ročních, čtvrtletních plánů hospodaření společnosti a jejich vyhodnocení
  • tvorba cenových kalkulací

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (min. Bc.) v oblasti ekonomie
  • znalost legislativy a regulace v oblasti energetiky
  • bylo by skvělé, pokud máte:
    • zkušenosti s finanční analýzou a investičními projekty v energetickém sektoru
    • schopnost pracovat s finančními zprávami a analýzami
    • schopnost pracovat v týmu a komunikovat s ostatními odděleními
    • zkušenost s práci v energetickém sektoru je výhodou

Nabízíme

  • stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • osobní ohodnocení
  • měsíční a roční prémie
  • příspěvek na stravování
  • příspěvky na zájmové aktivity a tábory dětí
  • příspěvek na rekreace
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování
  • dovolená navíc
  • zvláštní prémie

Publikováno
25. 6. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
35 000 - 50 000 Kč
Místo práce
Rožnov pod Radhoštěm
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Ing. Nikola Hanušová
Telefon