Manažer / manažerka internetové TV služby - junior

Název společnosti
CONEXPOL, spol. s r.o.
Sídlo společnosti
Bohdalecká 1460/8, 101 00 , Praha 10

Hledáme kolegy do týmu internetové televizní služby.

Nabízíme příležitost podílet se na provozu IPTV/OTT TV služby, budovat identitu značky, spoluutvářet její nabídku a službu posunovat na vyšší úroveň. Jedná se o digitální službu placeného televizního vysílání, pro kterou hledáme kolegy se zájmem o média, televizi a nové technologie.

Náplň práce

  • TV služba - její provoz, obsah a marketing
  • podporovat růst služby a její sledovanost
  • posilovat online přítomnost, sledovat data trhu a realizovat komunikační kampaně
  • vyhledávat vhodné stanice
  • sjednávat smluvní vztahy
  • provádět EPG management
  • zastupovat službu, spolupracovat s poskytovateli obsahu a rozvíjet kontakty

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxe - výhodou
  • zájem o média, komunikační platformy, nadšení pro věc, ambicióznost, ctižádostivost
  • zkušenosti s placenou televizí - výhodou
  • povědomí o technologiích TV vysílání a distribuci TV kanálů
  • schopnost marketingového uvažování
  • všeobecný přehled
  • vyjednávací a prezentační dovednosti
  • flexibilitu, organizační nadání, spolehlivost, zvládání stresových situací, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost posouvat věci kupředu

Nabízíme

  • atraktivní práci a prostor pro rozvoj vlastní osobnosti
  • stabilitu zaměstnání, pracovní zázemí
  • potřebné technické vybavení
  • vzdělávací kurzy
  • konkurenční fixní plat a roční prémie dle růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • spolupráci na trvalý pracovní poměr

Publikováno
24. 6. 2024
Místo práce
Praha 10
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Martin Laštovička
Telefon