Koordinátor a metodik projektu z Operačního programu Zaměstnanost plus (m/ž)

Sídlo společnosti
Klínovecká 1407, 36301, Ostrov

Náplň práce

  • vedení, řízení, koordinace realizace projektu podpořeného z Operačního programu Zaměstnanost Plus
  • dohled nad dodržováním pravidel programu OPZ+ napříč projektem
  • mapování a analyzování potřeb cílových skupin a následný návrh a realizace navržených opatření
  • dohled nad kvalitou vykonávané práce realizačního týmu
  • administrace projektu

Požadujeme

Ukončené vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání (bakalářské) a 3 roky praxe v oboru projektového řízení.

Předpokladem pro pozici

  • zkušenosti s projektovým řízením, včetně plánování, realizace a hodnocení projektů,
  • manažerské a organizační dovednosti
  • aktivní samostatný přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • osobní vnitřní soulad s cíli a vizí organizace
  • loajalitu, flexibilitu a týmového ducha
  • občanskou a trestní bezúhonnost
  • dobrou znalost práce s MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědný přístup k vykonávaným činnostem

Nabízíme

  • zázemí stabilní a důvěryhodné organizace zřízené obcemi
  • možnost seberealizace
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
  • zajímavé mzdové ohodnocení

Publikováno
24. 6. 2024
Místo práce
Ostrov
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Ing. Jana Urbánková
Mobil