Kuchař / kuchařka ve 4**** LH Parkhotelu Hluboká v Hluboké nad Vltavou

LH Parkhotel Hluboká je kongresový a wellness hotel patřící do českého hotelového řetězce společnosti LH Hotels & resorts s.r.o.

Náplň práce

  • zaměstnanec je odpovědný za provoz kuchyně, jak pro hotelové hosty tak i pro klienty tzv. z ulice
  • personál je odpovědný za řádný chod pracoviště dle pracovní náplně, je odpovědný za zboží a finanční hodnoty jemu svěřené

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • praxe min. 3 roky na pozici samostatného kuchaře - podmínkou
  • znalost interních postupů, práce se zbožím, objednávky, inventury, HACCP apod.

Hledáme motivované a pro klientské spolupracovníky, kteří chápou, že poskytuje služby.

Nabízíme

  • práci v dynamickém kolektivu
  • zázemí ekonomicky silné společnosti
  • krom mzdy nabízíme i řadu benefitů jako bezplatnou personální stravu, příspěvek na pracovní oblečení, možnost využít služeb hotelů sítě LH Hotels za zaměstnanecké ceny atd.

Publikováno
20. 6. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
od 40 000 Kč
Místo práce
Hluboká nad Vltavou
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Marek Pavlík