Manažer / manažerka služeb v energetice

Název společnosti
ECM System Solutions s.r.o.
Sídlo společnosti
Mikolajice 17, 74784, Mikolajice
Jsme odborníci v oblasti energetického managementu a poskytujeme širokou škálu služeb souvisejících s řízením energetických systémů, včetně dispečerského řízení fotovoltaických elektráren a bateriových uložišť. Máme vlastní výrobu rozvaděčů. Jednou z našich klíčových předností je tým zkušených programátorů, kteří vyvíjejí spolehlivé systémy a zajímavé aplikace. Disponujeme také týmem elektrotechniků, specialistů na dispečerské řízení a týmem projektantů, kteří navrhují řešení přesně podle potřeb našich klientů. Dále nabízíme služby v oblasti správy dokumentace, kybernetické bezpečnosti a vývoje systémového a aplikačního softwaru. Od roku 2023 jsme součástí silné energetické skupiny LAMA ENERGY GROUP.

Aktuálně hledáme pro náš skvělý tým člověka na pozici Manažer služeb v energetice, odborníka technicky zaměřeného, který se umí orientovat v energetice.

Náplň práce

  • odborné poradenství v oboru energetiky (návrh koncepce řešení, komunitní energetika, výpočty a návrhy zdrojů a akumulací, SVR - služby výkonové rovnováhy, nákupy na DT+VDT, 1/4Max …)
  • prezentace našeho systému energetického managementu „Marfy“, řízení zdrojů a komunitní energetiky
  • zpracování nabídek systému energetického managementu
  • aktivní komunikace se zákazníkem
  • tvorba smluv se zákazníky
  • koordinace celého procesu od výchozího požadavku po zprovoznění a spuštění aplikace u zákazníka

Požadujeme

  • SŠ - technický obor (např. elektrotechnika, strojírenství) - podmínkou je praxe v energetice  nebo VŠ (směr energetika, elektrotechnika, strojírenství)
  • vztah k technice
  • dobrá orientace v oboru energetiky

Osobnostní a ostatní předpoklady

  • komunikativní
  • má příjemné vystupování
  • empatický (prozákaznický přístup)
  • samostatný
  • zodpovědný
  • umí efektivně prezentovat produkty či služby
  • má systematický přístup k práci
  • umí si práci zorganizovat a naplánovat
  • má chuť učit se nové věci a technologie

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • perspektivu rostoucí firmy v prudce se rozvíjejícím oboru
  • práci v dynamickém kolektivu
  • v případě vašeho zájmu získáte i dlouhodobé partnerství
  • budete pracovat v jednosměnném provozu
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněný tarif pro volání

Mzdové ohodnocení od 50 000 Kč/měsíc podle osobní iniciativy, znalostí, zkušeností a praxe.

Publikováno
20. 6. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
od 50 000 Kč
Místo práce
Opava
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Zdeňka Chalupová
Mobil