Programátor .NET Senior - Junior (m/ž)

Název společnosti
ECM System Solutions s.r.o.
Sídlo společnosti
Mikolajice 17, 74784, Mikolajice
Jsme odborníci v oblasti energetického managementu a poskytujeme širokou škálu služeb souvisejících s řízením energetických systémů, včetně dispečerského řízení fotovoltaických elektráren a bateriových uložišť. Máme vlastní výrobu rozvaděčů. Jednou z našich klíčových předností je tým zkušených programátorů, kteří vyvíjejí spolehlivé systémy a zajímavé aplikace. Disponujeme také týmem elektrotechniků, specialistů na dispečerské řízení a týmem projektantů, kteří navrhují řešení přesně podle potřeb našich klientů. Dále nabízíme služby v oblasti správy dokumentace, kybernetické bezpečnosti a vývoje systémového a aplikačního softwaru. Od roku 2023 jsme součástí silné energetické skupiny LAMA ENERGY GROUP.

Aktuálně hledáme posily pro náš skvělý tým na seniorské i juniorské pozici PROGRAMÁTOR .NET

Náplň práce

  • vývoj a údržba portálu pro energetický management v oblastech řízení fotovoltaických elektráren, kogeneračních jednotek a inteligentních budov
  • vývoj a údržba zákaznických aplikací

Na juniorské pozici se budete podílet na jejich vývoji a údržbě.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (zaměření nerozhoduje)
  • pokročilou znalost .NET (v případě juniora znalost .NET)
  • SQL (Microsoft SQL nebo PostgreSQL) - pro juniora je tato znalost výhodou
  • znalost AJ na komunikativní úrovni

Uvítáme, pokud budete mít i další znalosti či zkušenosti, které jsou výhodou

  • ORM
  • technologie ASP.NET MVC
  • znalost kontejnerizace
  • znalost protokolu gRPC
  • znalost architektury Microservices
  • orientace v oblasti energetiky
  • v případě seniora zkušenosti s vedením týmu

Osobnostní předpoklady

  • zájem o programování
  • logické a analytické myšlení
  • aktivní a kreativní přístup
  • komunikační schopnosti
  • chuť učit se nové technologie
  • v případě seniora samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • perspektivu rostoucí firmy v prudce se rozvíjejícím oboru
  • získáte silné know-how v oblasti řízení fotovoltaických elektráren, inteligentních budov a kogenerace
  • juniory provedou zácvikem zkušení kolegové
  • budete pracovat v jednosměnném provozu
  • v případě Vašeho zájmu získáte i dlouhodobé partnerství
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněný tarif pro volání

Výše konkrétní mzdy se bude odvíjet od osobní iniciativy, znalostí, zkušeností a praxe. Dohoda pro juniora může začínat na 35 000 Kč/měsíc, seniorní pozice od 60 000 Kč/měsíc.

Publikováno
18. 6. 2024
Místo práce
Opava
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Zdeňka Chalupová
Mobil