IT administrátor (m/ž)

Sídlo společnosti
Lazarská 1718/3, 110 00, Praha 1
Jsme největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. Máme bohaté zkušenosti nejen v oblasti pojištění majetku a odpovědnosti občanů i podnikatelů, ale i v jiných odvětvích pojištění.

Náplň práce

  • správa a konfigurace v těchto aplikaci a oblastech
    • uživatele v Active Directory
    • přístupová práva
    • uživatelé v MS Exchange
    • automatizace (skriptování PowerShell/MS Scripting)
    • patch management PC na platformě WSUS  a ESET
    • instalace a správa PC, Notebooků, tiskáren, mobilních telefonů
    • antivirová platforma ESET
  • provozní podpora uživatelů výpočetní techniky Pojišťovny
    • v centrále PVZP a také na pobočkách v ČR

Požadujeme

  • SŚ/VŠ vzdělání
  • analytické, komunikační, organizační schopnosti
  • praktická zkušenost s portfoliem SW Microsoft
  • zkušenost s tvorbou dokumentace
  • zkušenost v pojišťovnictví případně bankovnictví výhodou nikoli podmínkou
  • zkušenosti se základní správou Linuxu výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Publikováno
18. 6. 2024
Místo práce
Praha
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Zdeňka Vadasová