Nástrojař - údržba forem - nástupní mzda 40 000 Kč/měsíc

Sídlo společnosti
Jasenická 697, 75501, Vsetín
IRISA je výrobní družstvo s dlouholetou tradicí. Na trhu působíme více jak 60 let a u našich zákazníků preferujeme individuální přístup, garantujeme kvalitu poskytovaných služeb a výrobků a flexibilní jednání. Náš výrobní program zahrnuje tradiční výrobu exkluzivních, skleněných vánočních ozdob, kartonážní výrobu a lisování plastů.

Náplň práce

  • příprava forem pro sériovou výrobu
  • v rámci údržby forem provádění čištění, mazání, drobné opravy a výměny ND
  • provádění záznamů o provedených opravách a údržbě forem do systému
  • podílení se na analýze závad zjištěných u forem a navrhování způsobů jejich odstranění
  • vypracovávání a leštění pohledových částí forem

Požadujeme

  • min. SOU
  • znalost problematiky vstřikování plastů
  • znalost problematiky údržby a oprav vstřikovacích forem
  • znalost leštění pohledových částí forem

Nabízíme

  • 4 týdny dovolené + 1 týden dovolené na zotavenou
  • příspěvek na stravování (vlastní jídelny na jednotlivých závodech, menu 7 jídel)
  • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
  • úrazové pojištění (platí 24/7 dnů v týdnu)
  • vlastní rekreační zařízení SENEC
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zastávka MHD přímo u sídla společnosti
  • zdarma právní poradenství
  • vedení účtu u KB a. s. zdarma

Nástupní mzda 40 000 Kč/měsíc.

Publikováno
14. 6. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
40 000 Kč
Místo práce
Rokytnice 461, Vsetín
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Žaneta Vaculová
Mobil