Kuchař / kuchařka do zaměstnanecké kuchyně

Sídlo společnosti
U Vojenské nemocnice 1200, 16902, Praha 6

Náplň práce

  • stanovování technologických postupů a jejich kalkulace při rozsáhlé výrobě jídel včetně kontroly jejich dodržování
  • výroba nejsložitějších dietních jídel v rozsahu podle dietního systému závazného ve zdravotnických zařízeních

Hlavní úkoly

  • dodržování technologických postupů přípravy stravy
  • dodržování hygienických předpisů
  • opracování a úprava jatečního masa
  • výroba specialit studené kuchyně pro slavnostní příležitosti konané v ÚVN
  • plnění dalších úkolů dle pokynů nadřízených

Požadujeme

  • vyučení v oboru kuchař (kuchař-číšník)
  • praxe podmínkou, min. 5 let
  • zdravotní způsobilost
  • bezúhonnost

Nabízíme

  • práce v jednosměnném provozu - pracovní doba pondělí až pátek 6.00 - 14.30 hod.
  • práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi
  • zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc
  • systém Cafeteria e-Benefity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • karta MULTISPORT
  • mateřská školka Střešovanka
  • dotované stravování v zaměstnanecké jídelně
  • pro mimopražské možnost ubytování
  • sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb
  • program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí)
  • další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další)
  • podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.)

Informace

Publikováno
11. 6. 2024
Pracovní vztah
Hlavní pracovní poměr
Místo práce
Praha 6
Termín nástupu
od 1.7.2024
Kontaktní osoba
Personální oddělení