Projektant pozemních staveb - hlavní inženýr

Sídlo společnosti
Sokolská 1183/43, 46001, Liberec 1 - Staré Město
- společnost zabývající se projekční a inženýrskou přípravou

Náplň práce

  • projektování novostaveb a rekonstrukcí pozemních staveb
  • zpracování jednotlivých stupňů projektových dokumentací
  • komunikace a koordinace s projektanty stavební části
  • komunikace a koordinace s projektanty ostatních profesních částí
  • komunikace se zástupci investora
  • komunikace s úřady státní správy
  • autorský dozor na stavbě

Požadujeme

  • VŠ stavebního zaměření
  • praxe v oboru 3 roky
  • znalost MS Office
  • znalost kreslícího programu AutoCAD nebo obdobného
  • technické myšlení, samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
  • aktivní pojetí práce a snahu učit se novým věcem
  • týmového ducha
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • práci na zajímavých projektech pozemních staveb
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost profesního růstu s dlouhodobou perspektivou
  • benefity, systém finančních odměn z ukončených zakázek
  • náborový příspěvek ve výši 1 mzdy po ukončení zkušební doby

Informace

Publikováno
10. 6. 2024
Pracovní vztah
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
65 000 Kč
Místo práce
Turnov
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Mobil