Skladnice / skladník

Sídlo společnosti
Fáblovka 547, 53352, Pardubice
• výrobce stavebních a průmyslových výtahů

Náplň práce

  • příjem a výdej materiálu, kontrola materiálu a s tím spojené administrativní činnosti, vedení skladu v počítači a na skladových kartách
  • vychystávání materiálových položek pro montáž a výrobu a určené zakázky
  • expedice zakázek do zahraničí

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • práce s PC, MS Office, skladové hospodářství
  • pečlivost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme

  • jednosměnný provoz - zvýhodněná pracovní doba PO - PÁ; 6.00 - 14.00 vč. oběda (letní sezóna), 7.00 - 15.00 (zimní sezóna) vč. oběda
  • 5 týdnů dovolené
  • práce v zavedené prosperující firmě
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na kvalitní, závodní stravování
  • nadprůměrné finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • pomoc při zapracování

Publikováno
10. 6. 2024
Místo práce
Pardubice
Kontaktní osoba
Hana Kloudová
Telefon