Účetní - konzultant ekonomického software WinFAS

Sídlo společnosti
Okružní 2552/83, 59101, Žďár nad Sázavou
Společnost se v oblasti vývoje a distribuce ekonomického informačního systému WinFAS pohybuje již od roku 1991. Informační systém WinFAS využívají klienti ze zemědělských, obchodních, ale i ekonomických, účetních a dalších oblastí.

Náplň práce

  • řešení firemního účetnictví a ekonomiky
  • konzultace ekonomické a účetní problematiky s uživateli ekonomického systému WinFAS
  • implementace systému u nových klientů
  • sledování legislativy a spolupráce s vývojáři

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • zkušenost se sestavováním účetních výkazů a reportů
  • organizační a analytické schopnosti
  • znalost MS office
  • schopnost týmové práce
  • schopnost určovat priority
  • smysl pro detail
  • řidičský průkaz B výhodou

Nabízíme

  • dobré pracovní podmínky v nekuřáckém prostředí
  • profesní růst v ryze české stabilní společnosti
  • široké spektrum peněžních i nepeněžních benefitů, více na https://www.winfas.cz/kariera

Publikováno
6. 6. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
30 000 - 55 000 Kč
Místo práce
Žďár nad Sázavou
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Romana Pavelková
Telefon