Garanční technik

Sídlo společnosti
Vítkovická 36, 70200, Ostrava
Zabýváme se prodejem nových i ojetých automobilů, servisem a prodejem náhradních dílů včetně autodoplňků pro vozidla značky ŠKODA.

Náplň práce

  • řešení garancí automobilů a záručních oprav - komunikace s klienty a spolupráce s importérem
  • technické poradenství

Požadujeme

  • technické znalosti v automobilovém oboru
  • SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • praxe v oboru
  • ŘP sk. B
  • proaktivní přístup, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • znalost práce na PC
  • profesionální příjemné vystupování a jednání se zákazníkem

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení, které můžete ovlivnit Vašimi pracovními výsledky
  • profesní vzdělávání a školení v oboru
  • stravenkový paušál
  • sleva na firemní výrobky
  • pronájem vozu za zvýhodněných podmínek

Publikováno
6. 6. 2024
Místo práce
Ostrava-město
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Zdeněk Minster