Přípravář nových vozů / pomocný automechanik / údržbář

Název společnosti
Sídlo společnosti
Lucemburská 2136/16, 130 00 , Praha 3 Vinohrady

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je autorizovaný servis a prodejce automobilů 3. značek s více než 30letou historií na trhu. Společnost se vyznačuje stabilním personálním obsazením a přátelským pracovním kolektivem.

Náplň práce

  • příprava nových vozů, nebo vozů po opravě - mytí vozů, čištění interiérů, údržbové práce v areálu společnosti, pomocné práce v autoservisu

Požadujeme

  • předpokladem je zodpovědnost
  • svědomitost a pečlivost
  • schopnost týmové práce

Výhodou

  • praxe v oboru

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský pracovní kolektiv
  • jistota profesního a personálního růstu
  • zaběhnutý systém profesního vzdělávání
  • výkonnostní odměňování

Informace

Publikováno
30. 5. 2024
Pracovní vztah
Hlavní pracovní poměr
Místo práce
Hradec Králové
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Eva Grundová