Odborný referent / referentka marketingu - vhodné i pro absolventy

Sídlo společnosti
Kostelní nám. 157/9, 69201, Mikulov
- tradiční česká firma COOP

Náplň práce

  • zpracovávání podkladů pro tvorbu akčního letáku
  • nastavování akčních cen
  • komplexní vyhodnocování úspěšnosti marketingových kampaní (dobrá znalost Excelu)
  • správa e-shopu a webových stránek
  • správa sociálních sítí a podílení se na vytváření obsahu
  • spolupráce při tvorbě PR článků a reklamních textů
  • spolupráce při plánování a tvorbě marketingových kampaní
  • příprava marketingových materiálů
  • komunikace s tiskárnou, reklamní agenturou a dalšími dodavateli reklamy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - výhodou obor grafiky, marketingu, reklamy a propagace
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • znalost grafických programů - Corel, Adobe InDesign
  • uživatelská znalost MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook, SAP výhodou
  • zodpovědný a kreativní přístup k plnění úkolů, pečlivost, samostatnost, dobré komunikační a
  • organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení a příjemné vystupování

Nabízíme

  • odměny za nadstandardní výkon
  • pozice vhodná pro absolventy
  • nástup možný ihned
  • 13. plat
  • po zapracování možnost využití práce z domu (homeoffice)
  • příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
  • odměny při životním a pracovním výročí
  • parkování v blízkosti pracoviště
  • moderní vybavení, klimatizovaná kancelář
  • stabilní zaměstnání u ekonomicky silné společnosti

Informace

Publikováno
30. 5. 2024
Pracovní vztah
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
od 27 000 Kč
Místo práce
Kostelní nám. 157/9, 692 01 Mikulov
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Telefon