Sídlo společnosti
náměstí T. G. Masaryka 546/16, 30100, Plzeň
Připojte se k našemu týmu a buďte součástí stabilní rodinné firmy, která se specializuje na hutní materiál.

Hledáme skladníka, který se připojí k našemu týmu a bude zodpovědný za účinné řízení skladových operací ve stabilní firmě, která má dlouholetou tradici s hutním materiálem.

Náplň práce

  • hlavním úkolem je příprava, výdej a příjem materiálu zákazníkovi
  • kontrola zásob a organizace skladových prostor

Požadujeme

  • střední vzdělání (vyučení v oboru strojním výhodou)
  • praxe - výhodou (není podmínkou)
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • schopnost pracovat v týmuslušné komunikační dovednosti
  • dobrý zdravotní stav
  • vazačský a jeřábnický průkaz - výhodou

Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny o hmotnosti řádově desítek až set kg pro ženy vhodná (omezení vyplývající ze Zákoníku práce).

Nabízíme

  • stálou pracovní dobu PO-PÁ v rodinné firmě v Plzni
  • motivační platové ohodnocení
  • zaměstnání v prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • firemní benefity
  • přátelský kolektiv

Publikováno
30. 5. 2024
Místo práce
Borská ul. 57a, 301 00 Plzeň
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Mobil