Technický pracovník výroby (m/ž)

Sídlo společnosti
Zahradní 894, 29306, Kosmonosy
Jsme společnost působící na českém trhu od roku 1993 s rozsáhlým výrobním a servisním zázemím v Kosmonosech u Mladé Boleslavi.

Náplň práce

  • technická příprava výrobních zakázek na PC
  • praktický průběh přípravy výroby a výroba zdrojů na dílně

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU v elektrotechnickém oboru s maturitou - vhodné i pro absolventy bez praxe - zaškolíme
  • práce na PC, základy tvorby technické dokumentace a základy moderních komunikačních technologií
  • ŘP sk. B
  • konverzační znalost AJ (příp. NJ)
  • vyhláška 50/78Sb §6, resp. odborná způsobilost v elektrotechnice dle nařízení vlády č.194/2022Sb, případně prokazatelná praxe
  • základy práce v CAD - výhodou
  • spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, reprezentativní vystupování

Výhodou je místo bydliště v Mladé Boleslavi a okolí, není ale podmínkou.

Nabízíme

  • práci v zavedené společnosti (v ČR od roku 1993), pravidelná školení v mateřské společnosti v SRN a v sídle firmy v Kosmonosech, zaškolení používaných SW firmou
  • dobré mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravu, 5 týdnů dovolené
  • notebook, mobilní telefon

Publikováno
29. 5. 2024
Místo práce
Kosmonosy - okres Mladá Boleslav
Termín nástupu
od 1.9.2024, ev. dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Telefon