Asistent / asistentka vedoucího správce stavby na akci ČOV Brno

Sídlo společnosti
Palackého 12, 61200, Brno
Naše společnost se specializuje na dozorování, přípravu, povolování a kolaudaci staveb, včetně správy dotační agendy a zadávání veřejných zakázek.

Vysvětlení pojmu správce stavby

  • správa procesů v průběhu výstavby nové technologie kalového hospodářství na ČOV v Brně
  • finanční objem stavby cca 3 miliardy Kč
  • zastupování investora při jednáních se zhotoviteli, projektanty a provozovateli
  • hlídání kvality realizace prací
  • zahájení prací 06/2024, ukončení stavebních prací 03/2027, plus 12 měsíců zkušební provoz
  • a další

Náplň práce

  • zajištění podkladů správce stavby
  • pomoc při řízení procesů a vztahů mezi všemi účastníky stavby
  • svolávání a organizační příprava jednání
  • příprava zápisů z jednání
  • archivace dokladů správce stavby
  • chystání podkladů nákladů a řízení času na projekt
  • koordinace a kontrolní činnost mezi jednotlivými členy správce stavby
  • pomoc při krizovém řízení v případě nenadálých událostí
  • komunikace s investory, projektanty i příslušnými orgány státní správy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření – vhodné i pro absolventy
  • v případě jiného zaměření SŠ/VŠ – nutné vnímání technických pojmů
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz sk. B
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • zaměstnanecký poměr (HPP, i zkrácený úvazek), po domluvě je možná i jiná forma (při studiu),
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně výhod a bonusů
  • vzdělávací kurzy a školení dle Vašeho výběru
  • zaškolení zkušenými spolupracovníky
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní benefity (společné firemní akce, flexibilní pracovní doba, stravenkový paušál, mobilní telefon, penzijní připojištění)
  • přátelský kolektiv

Publikováno
29. 5. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Místo práce
Brno - Modřice
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Telefon