PLC programátor - vhodné i pro absolventy (m/ž)

Sídlo společnosti
Pod Jarovem 2236/6, 13000, Praha 3
Jsme společnost s 30letou historií. Zabýváme se implementací informačních a řídicích systémů.

Hledáme PLC programátor, který bude zodpovědný za vývoj, programování a údržbu řídicích systémů založených na PLC. Osoba ve funkci PLC programátora bude spolupracovat s projektovými manažery a techniky pro navrhování, implementaci a testování PLC řídicích programů. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce

  • vytváření a programování PLC řídicích programů v IL pro automatizaci procesů a systémů
  • konfigurace a nastavení PLC zařízení a komponent, propojení se SCADA
  • spolupráce s týmem pro identifikaci požadavků a specifikací projektů
  • testování a ladění PLC programů pro zajištění jejich správného fungování
  • diagnostika a oprava chyb a poruch v PLC systémech
  • údržba a aktualizace existujících PLC programů a systémů
  • dokumentace vytvořených programů, změn a údržby
  • pravidelný servis stávajících PLC zařízení a dalších komponent SCADA

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu, komunikační schopnosti
  • znalost AJ pro čtení dokumentace
  • vyhláška 50/1978 Sb. (zákon 250/2021, NV 194/2022 Sb.)

Výhodou

  • zušenost s programováním PLC
  • ŘP sk. B
  • znalost průmyslových standardů a postupů v oblasti automatizace a řízení
  • zkušenosti s diagnostikou a opravou chyb v PLC systémech

Nabízíme

  • samostatnou a kreativní práci v malém týmu s možností realizace vlastních nápadů
  • příležitost stále se učit nové věci a přístupy
  • nejsme korporát, to znamená minimum procesů a pravidel nastavených jako v rodinné firmě

Benefity

  • mobilní telefon a notebook
  • flexibilní pracovní doba
  • vzdělávací kurzy, školení
  • samostatná organizace náplně práce
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování

Mzdové ohodnocení 35 000 - 60 000 Kč/měsíc dle zkušenosti.

Publikováno
24. 5. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
35 000 - 80 000 Kč
sídlo společnosti TDC (Pod Jarovem 2236/6, Praha 3), oddělení PLC
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Simona Foglarová
Telefon