Řidič sk. B

Sídlo společnosti
Zdiměřická 1412/1, 14900, Praha 4
Jsme rostoucí rodinná firma s 24letou tradicí. Zabýváme se specializovaným velkoobchodním prodejem potravinářských výrobků a surovin v segmentu B2B (pekárny, cukrárny, výrobci lahůdek, gastro řetězce, a gastro provozy) sídlící na Praze 4 - Opatov.

Náplň práce

  • velkoobchodní rozvoz chlazeného potravinářského zboží

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • ŘP sk. B, případně C vítáno
  • spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenosti se skříňovými vozidly vítány

Nabízíme

  • práci na HPP - pracovní doba 6.30-15.30 h, pondělí až pátek
  • kvalitní vozový park
  • přátelský kolektiv
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění)
  • levné soukromé volání
  • vnitrofiremní nákup produktů za pořizovací ceny

Publikováno
22. 5. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
33 000 - 39 000 Kč
Místo práce
provozovna - Praha 4 (rozvoz zboží po Praze i mimo Prahu)
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Bc. Sylva Plášková
Mobil