Noční recepční ve 4 **** LH Hotelu Dvořák v Táboře

LH Hotel Dvořák Tábor je kongresový a wellness hotel patřící do českého hotelového řetězce společnosti LH Hotels & resorts s.r.o.

Náplň práce

  • zajištění chodu recepce
  • příprava administrativních podkladů pro ostatní hotelová střediska
  • controlling

Požadujeme

  • min. SOU s maturitou
  • znalost AJ minimálně slovem a na úrovni alespoň B1
  • znalost práce na PC -  běžné MS Office programy
  • proklientský přístup

Pracovní pozice je vhodná i pro - absolventy, osoby na RD, důchodce, OZP.

Nabízíme

  • stálé zaměstnaní na HPP na dobu neurčitou - systém práce krátký dlouhý týden popř. dle domluvy, pracovní doba 18.30 - 07.00 hod.
  • personální strava jako benefit
  • příspěvek na pracovní oblečení
  • slevy na čerpání služeb v rámci hotelové sítě

Mzdové ohodnocen 22 000 - 30 000 Kč/měsíc (dle praxe a zkušeností).

Publikováno
22. 5. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
22 000 - 30 000 Kč
Místo práce
Tábor
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Marek Pavlík