Projektant / projektantka v oboru pozemních staveb - vhodné i pro absolventy VŠ

Sídlo společnosti
ul. 28. října 1639, 73801, Frýdek-Místek
Firma byla založena v roce 1992 a její činnost vychází z mnohaletých zkušeností jejich zakladatelů v oblasti projekční činnosti v oboru obytných, občanských, průmyslových a inženýrských staveb.

Náplň práce

  • projektant pozemních staveb
  • koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu
  • inženýrská činnost, jednání s úřady

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavební - vhodné i pro absolventy VŠ, obor pozemní stavby
  • znalost práce na PC (AutoCAD, Word, Excel)
  • samostatnost, zodpovědnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práci v české společnosti na HPP (doba neurčitá)
  • stravenkový paušál
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • aktivity - Teambuildingy
  • příjemné pracovní prostředí se zázemím pro zaměstnance
  • velmi přátelská až rodinná atmosféra

Publikováno
21. 5. 2024
Místo práce
Frýdek-Místek
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Ing. Vladimíra Pokorná
Mobil