Technik provozu tepelných zařízení - možnost práce na plný úvazek, částečný úvazek / brigáda

Sídlo společnosti
Herčíkova 246/1a, 60200, Brno
• provozovatel tepelných zařízení

Náplň práce

  • zajištění provozu a údržby tepelných zařízení (TZ) v oblasti Brno
  • komunikace a dohled nad obsluhami TZ

Požadujeme

  • praxe s tepelnými zdroji - vítána
  • práce na PC - Word, Excel (základní znalost)
  • ŘP skup. B
  • bezúhonnost

Nabízíme

  • práci v menším pracovním kolektivu
  • služební mobilní telefon
  • služební vozidlo pro výjezdy na tepelná zařízení k dispozici 24 hod denně
  • možnost přivýdělku jako obsluha tepelných zařízení (průkaz topiče zajistíme)
  • možnost částečného úvazku nebo brigády

Mzdové ohodnocení: základ + prémie + bonus (4denní pracovní doba Po-Čt v 6., 7., 8. měsíci)

Publikováno
17. 5. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Brigáda/Praxe/Stáž
Brno - administrativní zázemí v sídle společnosti (Brno -Štýřice)
Termín nástupu
možný ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Jiřina Mužíková
Mobil