Obchodně-technický zástupce

Sídlo společnosti
Třebešov 1, 51601, Rychnov nad Kněžnou

Do naší divize AUTOMOTIVE hledáme nového kolegu / kolegyni s chutí obchodní seberealizace ve stabilní a dlouhodobě rostoucí společnosti. Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou. Než budete moci samostatně působit mezi klienty, projdete sérií školení a praktických jednání.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
• vyhledávání potenciálních zákazníků a správa stávajících zákazníků
• prezentace a propagace zboží
• osobní kontakt
• přijímání objednávek
• poskytovaní odborného poradenství zákazníkům
• monitorovaní trhu, aktuálních trendů a konkurenčních aktivit - Zodpovídání za plnění osobního plánu prodeje
• reporting

Produkty a služby:
• kompletní sortiment lepicích systémů
• průmyslové lepení a aftermarket
• nabídka komplexní služby pro zákazníka
• produkty, logistika, testy, certifikace, servis nářadí, novinky, akce, následná péče

Výsledkem Vaší práce:
• denní komunikace a osobní schůzky se zákazníky
• zásobování
• plnění obchodních plánů
• zpracování administrativy a pravidelné reporty

Produkty a služby
• kompletní sortiment lepicích systémů - průmyslové lepení a aftermarket
• nabídka komplexní služby pro zákazníka - produkty, logistika, testy, certifikace, servis nářadí, novinky, akce, následná péče

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• obchodní, komunikační a prezentační schopnosti
• aktivní přístup ke svěřeným úkolům
• zodpovědnost a loajalitu ke jménu firmy
• spolehlivost, pečlivost a samostatnost
• ŘP sk.  B - aktivní řidič (za každého počasí)

Výhodou:
• praxe v prodeji a obchodě
• vzdělání technického typu
• znalost cizího jazyka (AJ)

Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• profesní vzdělávání a produktová školení
• flexibilní pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• dotované stravování

Publikováno
17. 5. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
35 000 - 70 000 Kč
Místo práce
Třebešov - Královéhradecký kraj
Termín nástupu
6/2024
Kontaktní osoba
Jaroslav Švarc