Vedoucí servisního oddělení - mzda až 58 000 Kč/měsíc

Sídlo společnosti
Kovářská 939/4, 19000, Praha 9
- výrobní potravinářská společnost

Náplň práce

  • vedení týmu provozních údržbářů
  • řešení údržby, preventivní údržby a oprav na výrobních zařízeních firmy
  • optimalizovat výrobní procesy, tj. seřizování parametrů stroje, např. robotových trajektorií, drobné úpravy v PLC
  • starost o údržbu elektro-strojů a zařízení
  • diagnostikovat a řešit poruchy během výrobních procesů
  • komunikovat s dodavateli výrobních technologií

Požadujeme

  • SOU v oboru mechanik-elektronik
  • praxe - nutná
  • odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)
  • orientace v elektro dokumentaci
  • znalost práce na PC
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost, komunikativnost a zodpovědnost
  • ŘP sk. B
  • znalost AJ

Nabízíme

  • stabilní práci a jistotu v silné společnosti
  • přátelský kolektiv
  • po zapracování 23 dnů dovolené, 2x Sick days
  • sleva na firemní produkty 25 %
  • po zapracování smlouva na dobu neurčitou ve dvousměnném provozu

Publikováno
17. 5. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
50 000 - 58 000 Kč
Místo práce
Nehvizdy
Termín nástupu
ihned / popř. dle dohody
Kontaktní osoba
Jana Mikšovská
Telefon