Technický pracovník - údržbář

Sídlo společnosti
Antonína Čermáka 1057/2A, 16000, Praha 6
Úřad průmyslového vlastnictví je jedním z ústředních orgánů státní správy České republiky a plní především funkci patentového a známkového úřadu.

Úřad průmyslového vlastnictví hledá kolegu do oddělení technických služeb na pozici technický pracovník – údržbář.

Náplň práce

  • zajišťování údržby, běžných oprav, prohlídek a prověrek technické způsobilosti strojů (vyjma výpočetní techniky) a zařízení budov
  • zajišťování autodopravy

Požadujeme

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • zařazení zaměstnance s dosaženým nižším vzděláním se řídí § 3 a 4 nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (dochází k odečtení části započitatelné praxe)
  • platný svářecí průkaz - svařování elektrickým obloukem
  • ŘP sk. B
  • jako řidič osobního automobilu naježděno min. 150 tis. km
  • praxe na obdobné pozici v délce min. 5 let

Výhodu

  • praxe v oblasti správy a údržby budov

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení podle přílohy č. 1 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů (7. platová třída)
  • možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
  • příjemné pracovní prostředí

Bonusy

  • závodní stravování
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • rekreaci nebo sportovní aktivity
  • rekreační zařízení v Lužických horách
  • 5 týdnů dovolené/rok
  • 5 dnů sick-days/rok

Kompletní informace o nabídce pracovního místa jsou zveřejněny na stránkách:

Písemné nabídky, včetně strukturovaného životopisu, posílejte na níže uvedený kontakt:
Úřad průmyslového vlastnictví, Antonína Čermáka 2a, 160 68 Praha 6
oddělení Kancelář úřadu
e-mail: vyberovarizeni@upv.gov.cz

Publikováno
16. 5. 2024
Místo práce
Praha
Termín nástupu
srpen 2024 nebo dle dohody
Kontaktní osoba
odd. Kancelář úřadu
Telefon