Balič / pracovník dřevovýroby / truhlář - vhodné i pro brigádníky

Sídlo společnosti
Korunní 2206/127, 13000, Praha 3
Společnost PILOUS se během 30 let svého působení na trhu etablovala mezi přední firmy působící v oblasti vývoje, výroby a logistiky průmyslových obalů s pobočkami, výrobními závody a logistickými centry v 7 evropských státech. Obaly jsou vyráběny tak, aby co nejméně zatěžovaly naše životní prostředí. Udržitelnost je pro nás velkým tématem a dále budeme hledat příležitosti, jak se v něm dále posouvat.

Tato pozice je ideální pro osoby s různými profesními zkušenostmi
od nevyučených dělníků po zkušené truhláře.

Náplň práce

  • různorodá a zajímavá práce se dřevem - nejedná se o pásovou sériovou výrobu
  • balení exportních výrobků a strojů do dřevěných obalů dle požadavků zákazníka a parametrů kvality

Požadujeme

  • pečlivost a samostatnost
  • manuální zručností
  • zodpovědnost za balení exportních výrobků a strojů do dřevěných obalů dle požadavků zákazníka a parametrů kvality

Výhodou:

  • zkušenosti z oblasti dřevovýroby
  • ŘP sk. B
  • průkaz řidiče VZV
  • základní znalostí práce na PC

Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny o hmotnosti řádově desítek až set kg pro ženy vhodná (omezení vyplývající ze Zákoníku práce).

Nabízíme

  • práci v jednosměnném či dvousměnný provoze
  • práci na HPP s možností zkráceného úvazku nebo brigáda
  • atraktivní mzdové ohodnocení s možností finančního růstu
  • možnost profesního rozvoje a rychlého kariérního postupu
  • závodní stravování plně hrazené zaměstnavatelem a další benefity
  • čisté a příjemné pracovní prostředí
  • skvělý tým kolegů

Publikováno
15. 5. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Brigáda/Praxe/Stáž
Mzdové ohodnocení
35 000 - 55 000 Kč
Místo práce
Výrobní hala PILOUS, K Letišti 1804/3, 627 00 Šlapanice
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Marta Vitoušová
Mobil