Business executive / manager - Key Account Manager

Sídlo společnosti
Plzeňská 1348/95, 15000, Praha 5
Mediální skupina A 11 patří mezi významné mediální společnosti na českém trhu. Z původního vydavatelství se zaměřením na regionální zpravodajství, jsme vyrostli na plnoformátový mediální dům, který vyniká v oblastech regionálního, prémiového, lifestylového a odborného tisku, provozuje celoplošnou televizi a vytváří nezapomenutelné eventy. Naše média oslovují široké spektrum čtenářů, od předškolního věku po vysoce odborné lékařské profese až po široké masy diváků televize A 11.

Náplň práce

  • prodej reklamy v televizi, B2B a regionálních titulech A11 v rámci celé ČR, eventů, PR možností pro klienty a jiné
  • tvorba nabídek a kalkulace pro potenciální i aktuální klienty
  • vytváření komplexních řešení v rámci media-typů pro klienty
  • starostlivost o klienta od A-Z
  • evidence v rámci CRM systémů

Požadujeme

  • SOU s maturitou nebo SŠ vzdělání
  • zkušenosti a zapálení do prodeje
  • ochotu učit se nové věci
  • orientaci a pozitivní vztah k médiím
  • chuť prodávat a vyjednávat
  • reprezentativní vystupování
  • znalost MS Office

Nabízíme

  • možnosti vysokých výdělků bez limitu
  • flexibilitu, na 8hodinovou pracovní dobu si zde nehrajeme, jde nám o výsledky
  • fix a provizní část založená na výsledcích
  • široká paleta více než 40 médií
  • práce pro nejrychleji rostoucí mediální dům v ČR

Publikováno
14. 5. 2024
Pracovní vztah
Práce na ŽL
Mzdové ohodnocení
40 000 - 200 000 Kč
Místo práce
Praha
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení