Projektový manažer / manažerka - Poradenství v podnikové ekologii

Sídlo společnosti
M. J. Lermontova 859/25, 16000, Praha 6
Nabízíme odborné služby a poradenství v oblasti odpadového hospodářství, vodního hospodářství, ochrany životního prostředí a ovzduší.

Náplň práce

  • poradenství v ochraně prostředí
  • vedení evidence odpadového hospodářství
  • zpracování studií v odpadovém hospodářství
  • administrace projektů a žádostí o dotaci z fondů EU a národních zdrojů, zvláště v oblasti životního prostředí
  • poskytování konzultací k projektům a žádostem
  • příprava a administrace veřejných zakázek

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (lze i SŠ s praxí v oboru)
  • ochotu dalšího vzdělávání v oblasti veřejných zakázek a dotací
  • schopnost pracovat v kolektivu
  • komunikativnost a vstřícnost k zákazníkům
  • výbornou znalost českého jazyka také v písemné podobě
  • ŘP sk B - aktivní řidič

Výhodou:

  • základní orientace v oboru
  • vysokoškolské vzdělání

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle znalostí a zkušeností
  • odborná školení
  • příspěvek na stravné
  • mobilní telefon
  • dovolená 5 týdnů
  • sick day
  • další bonusy dle výsledků

Publikováno
13. 5. 2024
Místo práce
Praha 6
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Romana Klatovská