Technik (m/ž) - vhodné i pro absolventy

Sídlo společnosti
Luženice 10, 34401, Domažlice
Jsme společnost obchodující s elektro součástkami, která na trhu působí již 30 let. Nemáme žádné půjčky, dluhy, nájmy - jsme zdravá firma s velkým potenciálem. Máme nový e-shop, sklad a CNC plotr.

Náplň práce

  • technická podpora pro zákazníky
  • zpracování nových technických podkladů
  • doplňování nového sortimentu na e-shop
  • práce na novém CNC plotru
  • zpracování technických novinek
  • popřípadě návštěva zajímavých zákazníků

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v technickém směru - vhodné i pro absolventy
  • zodpovědnost, pečlivost a flexibilitu
  • dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

  • velmi příjemné rodinné prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení plus nadstandardní měsíční prémie
  • příspěvek na stravování, firemní telefon

Publikováno
13. 5. 2024
Místo práce
Domažlice
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Ing. Petr Jankovec
Telefon