Projektant / projektantka dopravních staveb - mzda až 80 000 Kč/měsíc

Sídlo společnosti
Křenová 538/22, 60200, Brno
Projekční kancelář zabývající se projektováním dopravních staveb (silnice, tramvajové tratě, mosty).

Náplň práce

  • práce na projektech dopravní infrastruktury na silnicích I., II. a III. třídy
  • práce na mostech na silnicích I., II. a III. třídy
  • práce na projektech tramvajových tratí
  • aktivní účast při projednávání s investory
  • prostor pro samostatné jednání
  • individuální vedení pod dohledem specialisty v malém týmu s možností postupného samostatného jednání
  • účast na kontrolních dnech v průběhu realizace pod vedením vedoucího projektanta

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
  • praxe - vítána
  • znalost práce v CAD
  • aktivní přístup

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, vstup na sportovní aktivity (STAREZ, Sportovní a rekreační areál Kraví Hora, lezecká stěna, případně jiné cílené aktivity podle domluvy a aktivního využívání)
  • mobilní tarif s neomezeným voláním a neomezenými daty
  • kancelář v docházkové vzdálenosti od hlavního nádraží a autobusového nádraží

Mzdové ohodnocení 42 000 - 80 000 Kč/měsíc.

  • odměna je závislá podle délky praxe a zapojení v týmové práci

Publikováno
9. 5. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
42 000 - 80 000 Kč
Místo práce
Brno-město
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Ing. Martin Vašák