Údržba areálu - Velký Chotilský rybník

Název společnosti
Sídlo společnosti
Revoluční 1082/8, 11000, Praha 1 - Nové Město

Společnost FINPAM s.r.o. pro svého klienta hledá vhodného kandidáta na pozici Údržba areálu - Velký Chotilský rybník.

Rybník Velký – Velký Chotilský rybník se nachází mezi obcemi Chotilsko a Čím nedaleko Slapské přehrady a známé lokality Živohošť.

Náplň práce

  • práce spojená s údržbou rybníka
  • součinnost při řešení mimořádných událostí
  • péče o rybní osádku
  • jiné drobné práce

Požadujeme

  • spolehlivost, flexibilita, pracovní nasazení
  • manuální zručnost
  • vstřícné vystupování
  • chuť pracovat převážně venku (vysekávání trávy, údržba okolo rybníka a zázemí) a zájem o rybolov

Nabízíme

  • stabilní pozici v prosperující hotelové společnosti
  • příjemné pracovní prostředí u rybníka
  • zaměstnanecké benefity - MultiSport karta

Informace

Publikováno
3. 5. 2024
Pracovní vztah
Hlavní pracovní poměr
Místo práce
Velký Chotilský rybník - obce Čím a Chotilsko
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Mobil