menu

Vedoucí obchodního týmu

Název společnosti
Sídlo společnosti
Mrštíkova 2, 69301, Hustopeče

Máte výborné výsledky v obchodu a s vedením malého týmu lidí?
Máte přesah i do marketingu?

Jsme rodinná firma IVK spol. s r. o.  z Hustopečí – vybavujeme prodejny nářadí, stavebnin, hospodářských potřeb kvalitním nářadím, příslušenstvím a propagačním materiálem. Přistupujeme ke každému klientovi individuálně a pomáháme firmám růst. A jak rosteme i my, tak potřebujeme nového člověka na pozici

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU

Doteď jsem zastával tuto pozici já, Stanislav Ivičič ml. Chci se více věnovat strategickým věcem a proto rád předám tuto pozici někomu dalšímu, pro koho to bude ta správná výzva.

DOKÁŽETE VYŽADOVAT DOKONČENÍ ÚKOLŮ I PLÁNŮ?
RÁDI TVOŘÍTE A DĚLÁTE PROMYŠLENÉ ZMĚNY?
NÁŘADÍ JE NĚCO, K ČEMU MÁTE VZTAH?

Co budou výsledky, za kterými půjdete?
-    plnění obchodního plánu
-    funkční tým lidí, kteří cítí podporu od svého vedoucího a díky tomu dosahují skvělých výsledků
-    spolu s týmem obchodníků a marketingového specialisty připravené akce, eventy a nabídka sortimentu pro naše zákazníky tak, aby nám to pomáhalo v prodeji a podporovalo naše dobré jméno

Co budou Vaše každodenní aktivity? Především řízení obchodních zástupců (3 – 4 lidé) – je to každodenní komunikace, kontrola a směřování ke stanoveným cílům.

V čem je naše síla?
Máme už 30-ti letou tradici a jsme jednoduše známí tím, že zajišťujeme dodávky nářadí a dalšího průmyslového zboží do prodejen s nářadím, stavebnin a hospodářských potřeb. Neustále se rozvíjíme a hledáme nové možnosti obchodu, logistiky a IT. Jsme velice rychlí v dodávkách zboží a rychle reagujeme i na změny trhu a potřeby klientů. Pokud vytvoříme dobrý tým a navážete na naše úspěchy, pak jsme připraveni vás dobře odměnit. Odměna bude souviset s vašimi výsledky – vše máme u nás jasně, srozumitelně a otevřeně nastavené.

Říkáte si, že to zní zajímavě? Pak mi prosím pošlete Váš životopis, ozvu se obratem 😊. naradi@ivk.cz 
 

Informace

Publikováno
3. 5. 2024
Pracovní vztah
Hlavní pracovní poměr
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Ing. Stanislav Ivičič
Mobil