Asistent / asistentka prodeje - brigáda pro studenty SŠ/VŠ

Sídlo společnosti
Nuselská 499/132, 140 00, Praha 4-Michle
Autorizovaný prodejce a servis elektrických koloběžek a dětské e-mobility. Největší prodejce koloběžek LAMAX a KAABO v České republice.

Náplň práce

  • zajištění běžného chodu prodejny

Požadujeme

  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • proaktivitu, flexibilitu, zodpovědnost a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
  • znalost českého jazyka na komunikativní úrovni
  • zletilost

Výhodou

  • zájem o e-mobilitu a technologie v alternativní městské dopravě
  • praxe v obchodě

Nabízíme

  • práce na DPP
  • administrativně technické zázemí (PC, mobilní telefon)
  • flexibilní pracovní dobu

Benefity

  • atraktivní pracovní prostředí
  • možnost zapůjčení nabízených produktů
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • pojištění zodpovědnosti

Mzdové ohodnocení 135 Kč/h + provize z prodeje.

Publikováno
2. 5. 2024
Pracovní vztah
Brigáda/Praxe/Stáž
Místo práce
Praha 4-Michle
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Mobil