Obchodní zástupce (m/ž)

Sídlo společnosti
Nuselská 499/132, 140 00, Praha 4-Michle
Autorizovaný prodejce a servis elektrických koloběžek a dětské e-mobility. Největší prodejce koloběžek LAMAX a KAABO v České republice.

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • klíčový obchodník pro nové klienty
  • prezentace produktů novým zákazníkům
  • péče o fleetové zákazníky

Požadujeme

  • úplné SŠ vzdělání (ukončené maturitou) - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
  • komunikativnost, proaktivitu, flexibilitu, zodpovědnost a samostatný přístup ke svěřeným úkolům

Výhodou

  • zájem o e-mobilitu a technologie v alternativní městské dopravě
  • praxe v obchodě
  • místo bydliště Praha a okolí

Nabízíme

  • administrativně technické zázemí (PC, mobilní telefon)
  • flexibilní pracovní dobu

Benefity

  • atraktivní pracovní prostředí
  • možnost zapůjčení nabízených produktů
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • pojištění zodpovědnosti

Mzdvé ohodnocení:  fixní mzda, provize z prodeje, podíl ze zisku

Publikováno
2. 5. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na ŽL
prodejna Praha 4-Michle (výjezdy po Praze a Středočeském kraji)
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Mobil