Zahradník / zahradnice - vhodné i pro absolventy - mzda až 50 000 Kč/měsíc

Název společnosti
OK GARDEN s.r.o.
Sídlo společnosti
Sládkovičova 1233/21, 14200, Praha 4
Zahradnická společnost OK GARDEN s.r.o. není dlouhodobě průměrnou firmou a svou pozornost věnuje stále náročnějším projektům v oblasti realizací zahradnických úprav pro veřejný sektor a stavební společnosti - městské a zámecké parky, biokoridory, aleje, okolí objektů, zelené střechy, zeleň v intravilánu aj.

Náplň práce

Rozmanité zahradnické práce na různých pozicích od dělníka po zahradnického mistra. Jedná se o práce na realizacích zakázek, kde má práce smysl a je za člověkem hned vidět.

Požadujeme

  • praxe nebo vzdělání v zahradnickém oboru - vhodné i pro absolventy
  • znalost práce se stroji a zařízeními - vítána
  • spolehlivost, pečlivost a časovou flexibilitu

Nabízíme

Je pro Vás důležité pracovat ve stabilní firmě, která se může pochlubit svými výsledky, má schopný tým lidí a spravedlivé odměňování? Chcete pracovat na nejzajímavějších projektech? Chcete možnost dalšího vzdělávání? Pojďte dělat s námi svět zelenější.

Publikováno
16. 4. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
30 000 - 50 000 Kč
Místo práce
Praha a Středočeský kraj
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Ing. Vít Karásek
Mobil