Loading...

Administrativní pracovník/pracovnice - objednávky Židlochovice

Home / Práce

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
První kontakt: telefonicky (6-12 hod) nebo e-mailem

ranní směny
Náplň práce:
- příjem objednávek od zákazníků (tel., email, fax, EDI)
- tisk dodacích, expedičních a výrobních listů
- opravy dodacích listů
- atd.

Očekáváme:
- znalost práce na PC (Excel, email apod.)
- komunikativnost
- spolehlivost, důslednost, pečlivost
- odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- různorodou zajímavou práci v pekařském průmyslu
- odpovídající finanční ohodnocení.

Možnost nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mail dvorakova.ludmila@karlova-pekarna.cz , příp. volejte na tel.č.: 547 428 007

Shrnutí

  • Publikováno: 01.05.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres):

0 Obdobných pozic