Loading...

Advokátní koncipienti

Home / Práce

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o. hledá pro svou ostravskou kancelář studenty 5. ročníku magisterského studia oboru právo či právníka s praxí na pozici advokátního koncipienta. Náplní práce jsou úkony v oblasti obchodního práva, ochranných známek a souvisejících oborů spojených s podnikatelskou klientelou. Požadujeme samostatnost a odpovědnost, všeobecný právní rozhled, nabízíme koncipientům zajímavou práci v mladém kolektivu a nadstandardní mzdové ohodnocení. Nástup únor, březen 2021. Své životopisy případně motivační dopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat zpět.

Shrnutí

  • Publikováno: 17.04.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Ostrava

6 Obdobných pozic

  • Notářská kandidátka - notářský kandidát

    Svatava Trčková
    Moravskoslezský
    01.05.2021
  • VŘ 16/2021 Právník/čka

    Moravskoslezský kraj
    01.05.2021
  • VŘ 17/2021 Právník/čka

    01.05.2021
  • Advokátní koncipienti

    Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o., advokátní kancelář
    17.04.2021
  • Odborný rada Oddělení právního a kontrolního (právník/čka) - služební místo, zástup za MD

    Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě
    17.04.2021
  • NOTÁŘSKÁ TAJEMNICE/NOTÁŘSKÝ TAJEMNÍK

    Jana Matýsková
    10.04.2021