Loading...

Bagrista/ka

Home / Práce

Bagrista/ka

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
z: 30.03.2021 Osobně na adrese společnosti ROMOTOP spol. s r.o., Suchdol n.O., Po - Pá v době od 7:00 do 13:30 hodin.
Požadavky: výuč. list (nejlépe automechanik), platný strojní a profesní průkaz, řid. oprávnění skup. B, C, výhodou E, odb. praxe aspoň 1 rok, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, nástup ihned
Nabízíme: zaměstnání na HPP, mzdové ohodnocení v návaznosti na pracovní zkušenosti,
+) možnost prodloužení smlouvy, případně doba neurčitá
Přihlášku, včetně strukturovaného životopisu, zašlete na personální oddělení.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, odměny, podíl na zisku, vánoční odměna, možnost příspěvku na životní pojištění
Kontakt: Macháčová Svatoslava, personální odd., telefonicky od 7:00 - 13:30 hodin na č.: 517 075 813, e-mail: machacova.svatoslava@romotop.cz

Shrnutí

  • Publikováno: 03.04.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres):

0 Obdobných pozic