Loading...

Cenař, kalkulant zemní práce, demolice, inženýrské sítě

Home / Práce

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
Kontakt předem: Škalová Silvie, tel.: 800513513, 724430791, e-mail: personalista@apb-plzen.cz
Hledáme: cenaře, kalkulanta pro středisko zemní práce, demolice, inženýrské sítě
Náplň práce: přijímání a zpracování cenové nabídky, příprava podkladů pro realizaci stavby,
Požadujeme: ÚSO stavebního směru, znalost stavební výkresové dokumentace, znalost německého nebo anglického jazyka
Praxe v oboru vítána.
Nabízíme: penzijní připojištění, odborné zaškolení, závodní stravování, pravidelný výplatní termín, bonusové odměny

Shrnutí

  • Publikováno: 27.03.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Plzeň

10 Obdobných pozic

  • Rozpočtář, přípravář - podlahové krytiny, interiérové dveře

    Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.
    Plzeňský
    17.04.2021
  • Vedoucí ekonomického provozu

    Léčebna tuberkulózy a respiračních nemocí Janov
    Plzeňský
    17.04.2021
  • Účetní - vhodné i pro absolventy / i bez praxe

    GEOREAL spol. s r.o.
    Plzeňský
    16.04.2021
  • rozpočtář - příprava stavební výroby

    LESING plus, spol. s r.o.
    Plzeňský
    10.04.2021
  • finanční poradci pro rodinné finance

    Pavel Munduch
    Plzeňský
    10.04.2021
  • Hypoteční specialista

    Plzeňský
    10.04.2021
  • Přípravář/ka, rozpočtář/ka

    VYSSPA Sports Technology s.r.o.
    Plzeňský
    10.04.2021
  • FAKTURANTI

    NOVARES CZ Janovice s.r.o.
    Plzeňský
    03.04.2021
  • Finanční poradce/poradkyně

    AOM CZ, s.r.o.
    Plzeňský
    03.04.2021
  • Cenař, kalkulant zemní práce, demolice, inženýrské sítě

    APB - PLZEŇ a.s.
    Plzeňský
    27.03.2021