Loading...

Cloud Security Engineer/ Junior Developer

Home / Práce

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
Úkoly / odpovědnosti:
- Práce v týmu cloudových inženýrů a cloudových bezpečnostních techniků rozmístěných na více místech, podílení se na poradenství různým produktovým týmům
- Navrhněte a vylaďte řešení zabezpečení cloudu pro veřejné cloudové platformy DBG: Azure, GCP a AWS
- Monitorujte cloudové platformy z hlediska dostupnosti, zabezpečení a výkonu
- Podpora vašich kolegů jako součást týmu na zavolání
Kvalifikace / požadované dovednosti:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru informačních technologií nebo kybernetické bezpečnosti nebo srovnatelné odborné zkušenosti
- Porozumění konceptům cloud computingu s expozicí Azure, GCP a / nebo AWS
- Znalosti v agilních pracovních postupech, infrastruktuře jako kód nebo skriptování (bash nebo python)
- Oceňujeme zájem o moderní technologie a cloud
- Silné organizační a komunikační schopnosti a týmová orientace
-Nezávislá pracovní metoda, vysoký závazek ke kvalitě a vysoká míra odpovědnosti
V pracovní smlouvě bude uvedena pozice\"Junior Developer\"

Shrnutí

  • Publikováno: 27.03.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres):

0 Obdobných pozic