Loading...

210160 - referent/ka Oddělení kontrolní

Home / Práce

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
MÍSTO VÝKONU : Finanční úřad pro Středočeský kraj, Thámova 291/27, Praha 8
KONTAKTNÍ OSOBA : Spilková Sylva Ing., tel.: 225332230, e-mail: sylva.spilkova@fs.mfcr.cz
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Andrea.Cieslarova@fs.mfcr.cz

Náplň práce:

- provádění kontrolních postupů v úseku daní ( převážně DPH), poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění anebo správních čiností souvisejícícj s jejich správou v rozsahu svěřené působnosti dle jednotlivých druhů daní s regionální působností, zejména provádění daňových kontrol, postupů k odstranění pochybností, vyhledávací činost a podobně.

Požadujeme:

- schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost
- aktivní znalost práce s PC ( Word, Excel, Outlook)
- odpovědnost, psychická odolnost
- analytické myšlení, dobrý písemný i ústní projev
- bezúhonnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY :

- stabilitu a zázemí velké státní organizace
- motivační ohodnocení (tarif + další nárokové příplatky)
- pružnou pracovní dobu
- 25 dní dovolené
- 5 dní indispozičního volna a 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí a až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům
- příspěvek na stravování
- čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii)
- rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních a letní tábor pro děti zaměstnanců
- víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám, a to i pro rodinné příslušníky
- možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven
- možnost profesního růstu

Shrnutí

  • Publikováno: 20.02.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Praha

3 Obdobných pozic

  • Vedoucí odboru správy a prezentace kulturního majetku

    Národní památkový ústav
    Hlavní město Praha
    01.03.2021
  • 210160 - referent/ka Oddělení kontrolní

    GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ
    20.02.2021
  • Strážný vězeňské stráže

    Vězeňská služba České republiky
    20.02.2021