Loading...

asistent tiskaře/lakaře

Home / Práce

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
KONTAKT TELEFONICKY
Požadujeme:
- řidičský průkaz VZV výhodou
- technická zručnost
- zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav (práce v hluku)

Náplň práce:
- zajištění plynulého chodu tiskařské / lakovací linky
- průběžná kontrola kvality
- návoz, odvoz a příprava materiálu
- praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
- mzda po zaškolení - dle produktivity práce
- měsíční prémie uvedené vedoucím pracovníkem
- výkonnostní prémie Bonus plán - 1.500 Kč až 3.000,- Kč / měsíc při splnění plánu výroby
- odpolední příplatek 10,- Kč / hod.
- noční příplatek 20 % z průměrné mzdy
- příplatek za hluk 10,- Kč / hod.
- příplatky za víkendové a mimořádné směny
- zvýhodněné tarify mobilních telefonů
- dotované závodní stravování (cena pro zaměstnance 24 Kč za jídlo)
- odměna za plnou docházku 500 Kč/měsíc formou karty FlexiPass
- týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
- možnost získání průkazu VZV zdarma v rámci firmy
- 13. plat (při splnění podmínek dle Kolektivní smlouvy)
- stravenky v hodnotě 50,- Kč za práci o víkendu (odpracovaných 7,5 hod.)
- příspěvek na penzijní připojištění od 400 - 900 Kč/měsíc (dle odpracovaných let)
- výroční bonus 3.000 - 17.000 Kč (dle odpracovaných let)

Shrnutí

  • Publikováno: 13.02.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres):

0 Obdobných pozic