Loading...

Account Manager do přední fullservisové reklamní agentury ve Zlíně

Home / Práce

Comtech CAN s.r.o.

Česká fullservisová reklamní agentura .

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je přední česká fullservisová reklamní agentura COMTECH_CAN se sídlem v Praze.

Společnost hledá zkušeného kolegu/kolegyni, který/á se bude starat o vybranou skupinu klientů. Skvělá příležitost pro profesionála, kterého baví komunikace a zajímá ho problematika reklamy a marketingu.

• aktivní účast při vývoji komunikačních/reklamních řešení pro klienty
• tvorba a realizace reklamních kampaní
• plánování a koordinace reklamních procesů v rámci projektového managementu
• vytváření příležitostí, rozvíjení potřeb a optimalizace současných klientů
• aktivní vyhledávání nových zakázek a klientů

Požadujeme:
• vysoké komunikační a prezentační schopnosti
• přirozené obchodní dovednosti se smyslem pro týmovou práci
• hodně citu pro potřeby klientů, trochu selského rozumu a špetku kreativity
• schopnost plánovat a realizovat reklamní projekty a kampaně od prvotní myšlenky až po mediální nasazení
• orientaci v moderní marketingové komunikaci s přesahem do digitálu a sociálních sítí
• zkušenosti s prací v reklamě, marketingu nebo obchodu vítány
• porozumění reklamní produkci
• umění krotit tabulky v Excelu a takové ty běžné počítačové věci
• odolnost proti stresu a schopnost dotahovat věci v termínu, flexibilitu

Nabízíme:
• zajímavou práci pro prestižní klienty a atraktivní značky
• profesní růst ve zkušeném týmu s možností praxe v pražské centrále
• příjemné pracovní prostředí s bezkonkurenčním výhledem na centrum Zlína
• práce na HPP, DPP k jednání
• odpovídající ohodnocení a férové pracovní podmínky
• zázemí nejdéle působící fullservisové agentury na českém trhu, člena evropské sítě We Can

Další informace:
Místo práce: Zlín
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Více informací o společnosti naleznete ZDE.

Shrnutí

  • Publikováno: 11.02.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Zlín

3 Obdobných pozic

  • Account Manager do přední fullservisové reklamní agentury ve Zlíně

    Zlínský
    11.02.2021
  • Výroba a instalace reklam

    Ing. Ivo Mischinger
    Zlínský
    06.02.2021
  • Marketingový pracovníci

    Ezop plus s.r.o.
    Zlínský
    06.02.2021