Loading...

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE projekční kanceláře

Home / Práce

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
Do naší společnosti hledáme posilu do oddělení projekce. Náplní práce je řádná administrace projektů, podávání žádostí, příprava smluv a dopisů. Koordinace projektů s projektantem, se zákazníky, investorem a vedením firmy. Komunikace s úřady.
Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání, výhodou v technickém oboru - vhodné pro absolventy
Řidičský průkaz skupiny \"B\"
Orientace v projektové dokumentaci, ve stavební legislativě (stavební zákon, povolování staveb, práce s katastrem, ...), výborná znalost PC - MS Office - podmínkou.
Organizační a komunikační schopnosti
Nabízíme:
Zázemí stabilní rodinné firmy, firemní benefity - bude upřesněno na osobním pohovoru.
Prosíme o zaslání životopisu na email: priprava@kollert.cz

Shrnutí

  • Publikováno: 09.01.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Liberec

10 Obdobných pozic

  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE

    Autoservis Havel s.r.o.
    Liberecký
    23.01.2021
  • asistent/ka obchodu a odpadového hospodářství

    COMPAG CZ s.r.o.
    Liberecký
    23.01.2021
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

    Pavel Dolejš
    Liberecký
    23.01.2021
  • ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA V ADMINISTRATIVĚ

    UNI-WORK Personal s.r.o.
    Liberecký
    16.01.2021
  • Prodejce pneumatik, náhradních dílů, zákaznický servis

    PNEU HNÍDEK s.r.o.
    Liberecký
    16.01.2021

    B E K O Engineering, spol. s r.o.
    Liberecký
    16.01.2021
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE projekční kanceláře

    KOLLERT ELEKTRO s.r.o.
    Liberecký
    09.01.2021
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - nákup a evidence

    STV GROUP a.s.
    Liberecký
    09.01.2021
  • Administrativní pracovník

    PNEUFORCE s.r.o.
    Liberecký
    02.01.2021
  • Asistentka hlavní účetní - práce na plný nebo zkrácený úvazek

    KASRO spol. s r.o.
    Liberecký
    30.12.2020